GNM: TEORIE KARCINOGENŮ

image_pdfStáhnout PDF

Caroline Markolin, Ph.D.

Zdroj

Přeložila: Mgr. Jana Schön

Pro Symbiózu Života upravil: Vladimír Bartoš

Karcinogeny jsou podle definice „rakovinné“ látky. Tvrzení, že určité chemikálie nebo toxiny v potravinách, v našem životním prostředí, kosmetice nebo produktech osobní péče a spotřebních výrobcích způsobují rakovinu, je buď založeno na čistých domněnkách nebo vyvozeno na základě „karcinogenního testování“ na živých zvířatech.

Ve světle objevů Dr. Hamera nemůže být testování na zvířatech nikdy vědecky platné, protože zvířata reagují na „konfliktní šoky“ spuštěním Speciálních biologických programů (SBS), tj. smysluplnými fyziologickými změnami („nemoci“), stejně jako my lidé. Z toho důvodu jakýkoli laboratorní stav, který u zvířete vyvolá „Konflikt strachu ze smrti„, bude mít za následek rakovinu plic, „existenční konflikt“ způsobí rakovinu ledvin, atd. Tvrzení, že určitá chemikálie nebo toxin je příčinou konkrétní rakoviny, je špatnou vědou, protože ignoruje prostředí experimentu, vnímání zvířete a především to, že zvířata mají city a jsou schopna trpět stejně tak, jako ostatní živé bytosti.

„…použitím různých druhů zvířat v různých protokolech mohou experimentátoři najít důkazy na podporu prakticky jakékoli teorie. Vědci například použili pokusy na zvířatech, aby ukázali, že kouření cigaret způsobuje i nezpůsobuje rakovinu. (Barnard, Neal D., Kaufman, Stephen R.: Výzkum na zvířatech je zbytečný a mylný„, Scientific American, únor 1997, sv. 276/2)

Provozování pokusů na zvířatech ve jménu lékařského výzkumu je jednou z nejtemnějších kapitol v dějinách lidstva a obzvlášť v dějinách medicíny. Počet zvířat, umírajících v důsledku mučení během praktikování vivisekce (tj. pitvání zvířete za živa), se celosvětově odhaduje na přibližně 500 000 zvířat denně. Prostřednictvím bezohledného testování na zvířatech lékařská věda shromáždila přes 1 000 údajných „karcinogenů“, což dokazuje pouze to, že výzkumníci našli tisíc způsobů, jak zvířata sužovat konfliktními šoky.

Během experimentů mohou bezmocná zvířata utrpět řadou biologických konfliktů: „konflikty útoku„, „konflikty strachu ze smrti„, „existenční konflikty„, „teritoriální konflikty„, „konflikty opuštění„, „konflikty sebehodnocení„, atd. – všechny tyto konflikty způsobují RAKOVINU!

Neexistuje absolutně žádný důkaz, že by „karcinogenní“ látky měly přímý účinek na orgán – aniž by nejprve nebyla zasažena psychika a mozek.“ (Ryke Geerd Hamer)

„Dnes již nemučíme ve jménu Boha, ale ve jménu nového, despotického božství – tzv. lékařské vědy, která, i když se více než dostatečně prokázala jako falešná, s úspěchem používá prostřednictvím svých „kněží a duchovních“ taktiku terorismu. : „Pokud nám nedáte dostatek peněz a volnou ruku, pokud jde o zvířata, vy a vaše děti zemřete na rakovinu“. Lékařská věda ví, že se moderní člověk nebojí Boha, ale rakoviny, a přitom nám nikdo nikdy neřekl, že většina typů rakoviny (možná dokonce všechny typy rakoviny) je vytvořena nekompetentností ve vivisekčních laboratořích.“ (Hans Ruesch: Vraždění nevinných, 1983)

Odkaz na stránky překladatelky Mgr. Jany Schön:

https://www.vykladanisnu.cz/gnm/

Další texty ke studiu:

GNM: TEORIE TOXINŮ

Sdílet na sociální sítě

Caroline Markolin, Ph.D. Zdroj Přeložila: Mgr. Jana Schön Pro Symbiózu Života upravil: Vladimír Bartoš Karcinogeny jsou podle definice „rakovinné“ látky. Tvrzení, že určité chemikálie nebo toxiny v potravinách, v našem životním prostředí, kosmetice nebo produktech osobní péče a spotřebních výrobcích způsobují rakovinu, je buď založeno na čistých domněnkách…

Sdílet na sociální sítě