GNM: MOHOU TOXINY ZPŮSOBOVAT NEMOCI, JAKO JE RAKOVINA?

Caroline Markolin, Ph.D.

Zdroj

Přeložil: Vladimír Bartoš

„Prakticky všechno, co dáváte do úst, obsahuje pesticidy, herbicidy, antibiotika, růstový hormon, geneticky upravený materiál nebo chemické potravinářské přísady. I když sníte jablko, přijímáte všechny smrtící chemikálie, které byly použity při jeho pěstování a sklizni. Veškeré naše ovoce, zelenina, obiloviny, ořechy a semena jsou pěstovány za použití vysoce jedovatých chemických hnojiv, pesticidů a herbicidů.

I když konzumujete čerstvé ovoce a zeleninu, přijímáte malé množství jedů… Totéž platí pro maso… Totéž platí pro mléčné výrobky… Když jíte ryby, jste na tom jen o něco lépe. … Snažím se vás upozornit na to, že jste vysoce toxičtí, že své tělo neustále zatěžujete toxiny, které jsou jednou z hlavních příčin vzniku onemocnění.“

Kevin Trudeau, Přírodní léky, o kterých „oni“ nechtějí, abyste věděli

V posledních desetiletích se teorie, že nemoci jsou způsobeny toxiny, stala široce rozšířenou vírou. S ostatními konvenčními teoriemi sdílí spíše spoléhání na strach než na vědecké důkazy a odvádí nás od hledání pravdy o původu „nemocí“ v nás samých. Teorie toxinů nám také dluží vysvětlení, proč by určité toxiny u různých lidí způsobovaly různé nemoci a proč někteří na ně reagují a jiní ne.

To neznamená, že toxiny jsou bezpečné. Toxiny v našich potravinách, v našem životním prostředí, ve spotřebních výrobcích i elektromagnetické zamoření mohou být samozřejmě škodlivé. Potraviny obsahující toxiny (pesticidy, herbicidy, konzervační látky, potravinářská aditiva a podobně) vyčerpávají energii organismu, což může velmi ztížit proces uzdravování, včetně léčení rakoviny. Také neurotoxiny, například v zubních výplních (rtuť) nebo ve vakcínách (hliník, formaldehyd), mohou mít za následek vážné poškození nervů a neurologické poruchy. Jedy obsažené v cytotoxických lécích („chemoterapie“) mohou způsobit vážné poškození orgánů, které vede ke smrti.

Vzhledem k tomu, že každá rakovina začíná neočekávaným biologickým konfliktem (DHS), který zahrnuje určitou oblast v mozku, odkud je koordinován smysluplný biologický program (SBS), mohou toxiny způsobit onemocnění, jako je rakovina, pouze tehdy, pokud jsou spojeny s DHS. Konfliktní šok spojený s toxiny může být například vyvolán tím, že uslyšíte nebo si přečtete, že „i když sníte jablko, přijímáte všechny smrtící chemikálie“ (viz výše uvedený citát Kevina Trudeaua).

Toxinový DHS může vyvolat „konflikt nestravitelného sousta“ („nemohu strávit toto toxické jídlo“), což má za následek „potravinové alergie“ nebo „konflikty strachu“ vedoucí k respiračním onemocněním, jako je astma. To vysvětluje, proč četnými potravinovými a environmentálními „alergiemi“ trpí převážně ti, kteří jsou v oblasti toxinů nejinformovanější a proto mají největší strach.  

Objev Dr. Hamera objasňuje domnělou nesrovnalost, proč lidé onemocní rakovinou nebo jakoukoli jinou nemocí, přestože se správně stravují, zatímco jiní, kteří nevedou zdravý životní styl a například i kouří, nikdy neonemocní.

Další texty ke studiu:

Sdílet na sociální sítě

Caroline Markolin, Ph.D. Zdroj Přeložil: Vladimír Bartoš „Prakticky všechno, co dáváte do úst, obsahuje pesticidy, herbicidy, antibiotika, růstový hormon, geneticky upravený materiál nebo chemické potravinářské přísady. I když sníte jablko, přijímáte všechny smrtící chemikálie, které byly použity při jeho pěstování a sklizni. Veškeré naše ovoce, zelenina, obiloviny, ořechy a semena…

Sdílet na sociální sítě