O mně

Jmenuji se Vladimír Bartoš. Alternativním přístupem ke zdraví se díky mé nedůvěře k alopatické medicíně zabývám už řadu let. Ale až období covid tyranie mi pomohlo skutečně otevřít oči. Nejprve jsem po prozkoumání mnoha zdrojů začal chápat, že takzvaná infekční teorie a všeobecná víra v patogenní mikroorganismy, včetně údajných „virů“, je pouze teorie a není podepřená žádnými vědeckými důkazy. Toto poznání mi zásadně změnilo pohled na zdraví a život.

Dalším klíčovým krokem pro mě bylo objevení Germánské Nové Medicíny a 5 biologických zákonů, které definoval a prokázal Dr. Ryke Geerd Hamer. Tyto přírodní zákony vysvětlují kromě otravy, těžké podvýživy a zranění všechny ostatní tzv. nemoci, neboli smysluplné biologické procesy v našem těle.

Nyní mi do sebe vše začalo zapadat 🙂

V přírodě a ani v biologii neprobíhá žádný souboj dobra a zla. S existujícími mikroorganismy a dalšími přírodními systémy jsme v SYMBIÓZE a to vše je důkazem nekonečné inteligence a moudrosti Stvořitele ŽIVOTA.

Ve filmu „Truman show“ režisér celé show vysvětluje, proč Truman nikdy nepochyboval o tom, jaký život žije: „Přijímáme realitu světa, která je nám předkládána“. Mým přáním je tedy povzbudit další lidi, aby automaticky nepřijímali informace, které jsou nám předkládány jako „pravdy“. Není to zdaleka jen virologie, medicína, zdraví… Stačí si začít klást otázky. Hledat. Pochybovat. Proto zde zveřejňuji zajímavé texty, které jsem našel a přeložil.

Poznání pravdy osvobozuje.

Vladimír Bartoš

Rozhovor se mnou:

https://odysee.com/@resetheus:5/bludicky:0

Moje texty:

Sdílet na sociální sítě