Nebojte se rakoviny – pochopte Germánskou Novou medicínu

image_pdfStáhnout PDF

http://5prawnatury.pl/nie-boj-sie-raka-zrozum-nowa-medycyne/

Březen 2014, www.Bewusst.tv

Přeložil: Vladimír Bartoš

Jo Conrad – Vítejte ve Free spirits. Naši diváci ví, že alternativní medicína má na rozdíl od konvenční mnoho různých řešení na nemoci. Dnešní rozhovor může být tím nejdůležitějším, který jste kdy viděli, protože na základě dnešního rozhovoru se můžete zbavit strachu před rakovinou a jakýmikoliv nemocemi, když pochopíte jejich příčinu. Se mnou je Harald Baumann (HB) ze Švýcarska. Napsal knihy pro děti, ve kterých to vysvětluje (Knautch verlag GmbH, knautch.ch). Děti to snadněji chápou, protože ještě nemají tak “vymyté” mozky jako většina dospělých. Zabýváš se tím 30 let. Jak k tomu došlo?

HB – Začalo to v roce 1992-1993, když jsem se dostal ke knize Dr. Hamera „Vermächtnis einer Neuen Medizin“. Tehdy jsem nevěděl nic o medicíně. Ani mne to nezajímalo. Když jsem začal číst, byl jsem fascinovaný jazykem, který použil. Položil jsem knihu vedle postele a jak jsem mohl, tak jsem knihou prokousával, abych zachytil podstatu té myšlenky.

Kolem roku 1995 moje manželka, naturopatická doktorka, měla 3 pacientky s rakovinou prsu. Znala je 12 let, pokud se nepletu. Všechny onemocněly rakovinou prsu najednou. Moje žena tím byla znepokojena. Zkoušel jsem jí číst fragmenty té knihy. Jí to ale moc nezajímalo a říkala: „dej s tím pokoj, to napsal lékař, nemá ponětí o rakovině ani o nemocech“. Trvalo to 2-3 dny, než začala naslouchat a když jsem jí četl jednu pasáž, byla jak elektrizovaná. Pak vzala knihu a četla. Za půl hodiny řekla, „musíme vidět toho lékaře, chci s ním hovořit“.

Tehdy byl Dr. Hamer v Evropě pronásledován. Odjeli jsme do Cologne, abychom ho mohli vidět, ale našli jsme jen zavřené dveře. Naštěstí po nějaké době jsem zachytili malé oznámení v novinách, že bude promlouvat v Lindau, v jižním Německu. Tam jsme odjeli. Ve skutečnosti ten kurs byl uzavřen pro veřejnost. Nikdo nezvaný tam nemohl. Nějak se nám to podařilo tam dostat. Od té doby jsme byli přesvědčení, že to je pravdivá řeč o medicíně.

JC – Můžeš vysvětlit publiku, že každá nemoc má příčinu a když ji pochopíš, můžeš vejít do procesu uzdravování a nemusíš se bát rakoviny prsou ani jiné nemoci?

HB – Když dovolíš, řekl bych na úvod jednu poznámku. Nejdůležitější je, aby posluchači sami zkoušeli získat informace. Jsou tady. Můžete je najít na internetu, v knihách, u některých lékařů naturopatů. Je to skutečně na lidech, aby se něco o tom dozvěděli. Když se zamyslíte, kolik času mnoho lidí věnuje plánování dovolené, koupí auta, sledováním TV… Kdyby věnovali zlomek toho času 5 přírodním biologickým zákonům, určitě by se zbavili strachu před nemocemi, neduhy, … Strach prostě zmizí. Protože rozumíš, kde se bere nemoc a jaký je mechanismus onemocnění. 5 přírodních biologických zákonů nelze snadno vysvětlit během několika minut, to je absolutně nemožné. A myslím, že většina lidí, co to dnes sleduje, se bude muset podívat i jinam, aby zjistili více. Chceš tedy stručný pohled na to, co 5 přírodních biologických zákonů znamená?

Musíme především rozumět tomu, že každá nemoc začíná psychicko-biologickým konfliktem. Nějakou katastrofou, která se člověku přihodí. Jde o těžký, akutní, izolující konflikt. Izolující, protože postižený obvykle nemůže o něm z nějakého důvodu hovořit. Je to velmi izolující a vede člověka k bezradnosti. Podrobnější vysvětlení lze dohledat v literatuře nebo v internetu. To je spouštěč, který Dr. Hamer pojmenoval DHS – Syndrom Dirka Hamera.

A to se stalo kvůli události, která se udála v roce 1978, pokud se nepletu, srpen 1978. Syn Dr. Hamera byl na dovolené v Itálii na ostrově Cavallo a kvůli špatnému počasí museli zůstat přes noc v přístavu a shodou okolností byl v tom stejném přístavu i savojský princ Vittorio Emanuele. Kdyby bylo v Itálii stále království, tento princ by se stal králem Itálie. Jemu byl ale po dlouhou dobu zakázán vstup do Itálie. Ale on prostě byl byl na tomto ostrově ve stejnou dobu, jako Dirk se svou skupinou lidí. A z nějakého důvodu byl princ velmi rozzuřený, jako šílený, začal střílet kolem sebe v tom přístavu, kde Dirk spal v jedné lodi. A jedna kulka zasáhla Dirka do boku a prošla až do ramene. Dirk byl transportován do nemocnice, ale byl v podstatě klinicky mrtvý, nějak ho oživili a podstoupil 19 operací, včetně amputace nohy, atd.. Pak byl transportovaný do nemocnice v Německu a tam v prosinci toho stejného roku, zemřel v náručí svého otce.

A tento šok, jak dnes už víme, způsobil, že Dr. Hamer onemocněl rakovinou varlat. 

JC – Pokud vím, tak pracoval jako doktor na bavorské onkologické klinice v té době, takže si byl plně vědomý, co je to rakovina, ale nyní se to týkalo jeho.

HB – Ano, rozvinula se u něj rakovina varlat krátce po smrti jeho syna. Podstoupil operaci provedenou tradičním způsobem, ale odmítl chemoterapii a radioterapii. A přežil. Tuto hroznou událost velmi dobře popsal ve svých knihách. Emoce, pocity, vnímání této události. Šlo o nejvíc devastující prožitek, který dosud zažil ve svém životě. Intuitivně to spojil se svým onemocněním. Neměl vědecké důkazy. Pouze cítil, že to musí být pravda.

Uzdravil se a opět začal pracovat v bavorské klinice. Šlo o velkou gynekologickou kliniku, takže tam nenajdeš žádné onemocnění varlat, kromě u lékařů. Takže uvažoval: muži mají varlata, ženy zase vaječník. A rozhodl se zkoumat ty ženy z hlediska cyst a nádorů na vaječníku. Systematicky se dotazoval všech žen „co se stalo před diagnózou rakoviny vaječníku?“

Odpovědi byly rozdílné, ale měly něco společné. Jedna žena řekla „nejobtížnější událost v mém životě před diagnózou rakoviny byla situace, kdy jsem přijela do stáje a musela asistovat při zastřelení mého oblíbeného koně, protože si zlomil dvě nohy“. Jiná žena řekla, že nejobtížnější situace, které předtím čelila, byl „spontánní potrat“. Jiná žena řekla, „když jsem po probuzení našla na polštáři manželův dopis na rozloučenou a už se víckrát nevrátil“. Jiná žena se chtěla vdát. Před svatbou si snoubenci dopřáli samostatnou dovolenou. Muž se rozhodl odletět do Kanady na lyže. Žena ho doprovázela na letiště. Za celním odbavením se muž otočil se slovy „můžeš zrušit svatbu, už se nechci ženit. je mi to líto. Nemám tě rád“.

JC – Pak si všiml pravidelnosti a společných prvků mezi všemi pacienty a dotazoval se stále více pacientů a objevil určitá pravidla.

HB – Ano, zjistil společné rysy – ztrátu oblíbené osoby, zvířete z důvodu smrti nebo odloučení. Tehdy myslel, že objevil příčinu nádoru vaječníků a varlat, protože okamžitě se dotazoval mužů s nádorem na varlatech. odpovědi byly podobné. Postupně zjistil „jestliže je příčinou … prožitek, pocit, který způsobuje onemocnění, jak to bude v případě jiných onemocnění?“ Posunul kupředu vlastní výzkum s následujícím objevem – každá nemoc se vyvíjí zevnitř, pokud nemá nějaký významný vnější zdroj

JC – Ano, vyloučil ozařování, otravy, nehody apod (podvýživa).

HB – Kromě těchto případů, každé onemocnění pochází zevnitř a začíná na úrovni psychiky. Každá nemoc začíná prakticky simultánně a jde od psychiky přes mozek do orgánu. To je mechanismus.

JC – Později zjistil, že podle CT snímku mozku můžeš zjistit změnu v místě, které řídí určitou oblast těla. Pak spojil to místo na mozku s částí těla a konfliktem. To je spojení 3 aspektů. Zjistil, že je to pravidlo. Viděl jsem ho jednou reálně použít. Někdo mu dal CT přítele, Dr. Hamer se jen podíval a řekl „on má něco s nohama, nemůže chodit“. – „Jak to víš?“ Dělal to tak často, že mohl sdělit mnoho pouze na základě CT mozku. Je to jedno z  pravidel.

HB – Dr. Hamer objevil mapu mozku na základě dotazování pacientů a srovnávání nemocí s tím, jak se to projevovalo v mozku. Takže každá nemoc se projevuje na 3 úrovních. Psychika, mozek, orgán.

Můžeme zvolit jako příklad rakovinu prsou, pokud souhlasíš. Mám tady brožuru, kterou jsem napsal s někým, kdo společně se mnou šíří (Germánskou) Novou medicínu. Zde je dobře znázorněn mechanismus. Obrázek vlevo – to je událost – dítě sražené autem, poté co se pustilo matky a vběhlo na silnici. To je DHS, psycho-biologický konflikt. Protože matka chce mít zdravé dítě a na psychické úrovni nedokáže myslet na nic jiného. „Jak mohu pomoci svému dítěti? Co mohu udělat?“ Zůstane v tom stavu. Zavolá pomoc. V té chvíli se konfliktní šok projeví v mozku, v místě zcela specifického relé. A můžeme vidět, že u této ženy se nádor objevil v levém prsu, protože je pravačka a jde o konflikt starosti o dítě. A kdyby ji trápila starost o matku, byla by situace stejná.

JC – Strany by se změnily, pokud by nebyla pravačkou ale levačkou, což je důležitý aspekt (v GNM), který musíme znát.

JC – A dále se u ženy vyvíjí rakovina prsu.

HB – Ano, nyní se vyvíjí rakovina prsu, protože z psychické roviny je zasažen mozek v místě (relé) řízení mléčné žlázy. Ta se začne zvětšovat. Bude více buněk pro produkci mléka.

JC – Protože dítě potřebuje pomoc. Matka se snaží pomoci mléčnou žlázou.

HB – To je archaický program. Vždy to tak fungovalo. Když před 1000 lety dítě spadlo ze stromu nebo si zlomilo nohu, matka automaticky vytvořila více mléčné žlázy, aby měla více mléka pro dítě. Kdyby to bylo na druhém prsu, pak by to bylo pro partnera..

Takže, máme tři roviny – psychiku, mozek a orgán.

JC – Jestliže máš diagnózu rakoviny a jestli znáš tyto principy, máš nyní nějakou naději? Samozřejmě. Pokud vyřešíš konflikt, dostaneš se do hojivé fáze. Většina lidí neví, že by bylo mnohem snazší uzdravení z rakoviny tím, že zjistíš příčinu (biologický konflikt) a vyřešíš ji.

HB – Můžeme ještě jednou vzít knížku a otevřít ji na prvním obrázku. Vidíme, co se děje v životě každého. Vlevo vidíme normotonii, to je čas, kdy se člověk cítí normálně, bez stresu, nevytváří se kompulzivní myšlení (trvale se vracející myšlenky). To je normální život. Když nastane DHS – konfliktní šok, celé tělo na úrovni psychiky, mozku a orgánu je vyhozeno z normálního stavu do sympatikotonie. To je stresová fáze. Ta fáze znamená chlad, studené ruce, chodidla a kompulzivní myšlení.

Jako v dříve uvedeném případě naši matky. Matka nebude spokojena, dokud se dítě neuzdraví. Zde se stres projeví kompulzivním myšlením, studenými končetinami, úbytkem váhy a dalšími několika aspekty. V našem případě rakovina naroste ženě v levém prsu. Více nádorových buněk. OK? Buňky, které produkují mléko. Jsou druhem pomoci vytvořit více mléka pro dítě.

JC – Vlastně neděje se nic, čeho bychom se měli obávat.

HB – Ne. Vůbec nic. Jde o normální program, který byl zodpovědný za lidský život milióny let.

JC – Když je následně dítě v bezpečí nebo se uzdravuje, dochází k vyřešení konfliktu. A co se nyní děje? 

HB – Když se dítě úplně uzdraví a nebo někdy může matce stačit, když lékař sdělí: tvé dítě se uzdraví během 2 dnů, uvidíš, není problém“. To může být vyřešením konfliktu. A pokud je dítě v nemocnici ve vážném stavu, pak naopak matka bude prodlužovat ten program. Dokonce se buňky mohou vytvářet rychleji. Ale když nabude jistoty, že je dítě v pořádku nebo, že bude vše dobře, pak se speciální biologický program zastaví. Množení buněk se zastaví okamžitě. Žena se samozřejmě zbaví kompulzivních myšlenek, protože není důvod více na to myslet. Buňky, které rostly v jejím levém prsu se začnou rozpadat. To nazýváme tuberkulózou. Buňky se rozpadnou a to je vše.

JC – Ale to je ve skutečnosti proces uzdravování a doprovází ho zvýšená teplota. Když dříve měla chladné ruce, nyní je jí teplo, …

HB – Velmi dobře Jo. Matka bude mít přesně opačné projevy než v první fázi. Místo chladu se dělá teplo. Místo množení buněk, se budou buňky rozpadat, atd. Po nějaké době získá chuť k jídlu. proces se projevuje hlavně teplem. Zejména ta část prsu může být nadmíru teplá. To je zánět (zápal). Zánět je vždy oprava. Promiň za slovo oprava. „Hojivá fáze“ zní příliš silně. Když lidé slyší “hojivá fáze”, tak si řeknou – to bude už ok. Ale hojivá fáze může časem vyvolat problémy. Ale ty jsou ale absolutně zvladatelné.

JC – Takže se nemusíme bát horečky. Teplota je v hojivé fázi příznivá. Zajímavý je také čas, protože se zdá, že doba aktivní fáze konfliktu je stejná jako doba hojivé fáze.

HB – Ano, je to další zákon. Řekl bych, že to trvá asi polovinu doby celého konfliktu. Tzn. pokud konflikt trval 2 nebo 3 týdny, pak se vrátí do normálu po uplynutí poloviny této doby. Vždy to závisí na emoci, kterou žena má. Pokud si to neustále připomíná, např. pokud přijde na místo události, může prožít menší emoci, která to může opět restartovat. Obyčejně se ale ty věci léčí samy.

JC – Pokud to ale neznáš a většina lidí to nezná, pak žena má rakovinu prsou nebo tu diagnózu, je v šoku a myslí: „umřu? Potřebuji chemoterapii nebo radioterapii?“ To samozřejmě nepomáhá, protože neřeší příčinu nemoci. Ale pokud tomu rozumíš, můžeš být více klidný. Pokud nyní byla žena u lékaře a diagnóza zněla rakovina prsu, co bys navrhnul, aby se uklidnila? Existuje nebezpečí z její rakoviny nebo nádoru?

HB – Ne. Zánět (zápal) je vždy opravnou, hojivou fází, kterou školní medicína považuje za „nemoc“. Oni nikdy nebo zřídka hledí na první fázi, protože symptomy nejsou příliš viditelné a většinou se neprojevují. Ale když je konflikt úplně vyřešený, tehdy se objeví teplota a všechny ty projevy, které školní medicína nazývá nemocí.

JC – Mohou se také objevit bakterie a něco, co se tam vyvíjí. Ale to všechno je tam z důvodu opravy. Ale školní medicína říká: „Á, máš tam bakterie. Jsou nebezpečné, musíme se jich zbavit.“ Je to úplně jiná koncepce.

HB – Ano. je to jako boj s hasiči, kteří se vyskytují poblíž požáru. Logicky bys mohl říci, že všude, kde hoří, jsou hasiči. Proto hasiči způsobují požáry … A to je přesně to, co se děje s bakteriemi. Bakterie jsou vždy následkem, nikdy nejsou příčinou. Musíme být opatrní, abychom ty věci neměnili, OK? Nejdříve je konflikt a pouze po jeho vyřešení nastupují „zlobivé“ bakterie, nevím, jak jim přesně říkáte. (patogenní)

JC – Konvenční medicína nazývá hojivý proces nemocí. Takže leukémie může být hojivým procesem, ale tak ji nevnímáš a myslíš „musím s tím něco dělat“.

HB – Narážíš na něco, co je neobyčejně důležité. Tím je panika a strach. A předsudky. Akademická, školní medicína není vědou. Je dogmatickou, ale není vědou. Akademická medicína si vždy pomáhá jinými vědami, např. chemii atd. Ten strach je velmi důležitý. Vzpomeň, když Angelina Jolie si nechala odstranit obě prsa. Byla odstraněna a nahrazena nějakým materiálem. Udělala to ze strachu před rakovinou prsou. Ale nic neměla. Vůbec nic. Udělala to, protože její matka měla rakovinu prsou ve věku 50-55 let, nevím přesně. A kvůli tomu, jak řekla, se rozhodla být proaktivní a nechala si odstranit obě prsa a nahradit nějakou náhražkou. Mnoho jiných lidí se rozhodlo obdobně. Dokonce muži se rozhodli odstranit varlata, protože dříve měl jejich dědeček rakovinu varlat. To je absolutně směšné. Je to nebezpečné a kdyby to nebylo tak vážné, mohli bychom se tomu smát. Je to velmi vážné. A to jsou předsudky (pověry), které nacházíme v akademické medicíně.

JC – Je to jako voodoo, kdy ti lékař sdělí: „máš rakovinu a pouhé 3 měsíce života“. A kdo jsi ty, abys řekl „ne, v průběhu 3 měsíců neumřu“. Ale pokud znáš tuto medicínu, pochopíš, co se děje a jsi mnohem klidnější. Lékař ti může sdělit „máš měsíc života“ a můžeš mu odpovědět „klid.. to se nestane“.

HB – Určitě to můžeš udělat, pokud znáš 5 přírodních biologických zákonů. Proto jsem naléhal, aby se s tím lidé seznámili. Není to hra. Když má člověk rakovinu, je to vážná věc. Ale lze to velmi dobře zvládnout. Ženy v dřívějších dobách měly deset dětí a každý den se něco jednomu nebo jinému dítěti něco stalo. Ale ony se netrápily tím, co probíhalo v jejich prsou. Nic hrozného se nedělo, pokud se děti uzdravovaly.

JC – A lze dokonce něco objevit, když se jde na mamografii a lékař tam něco uviděl, protože něco se už událo, ale už je to vyřešené, rozložené, takže není problém, ale lékař sdělí „Ó,  máš nádor“. To je nebezpečí současné medicíny. A samozřejmě, vydělá se na tom spousta peněz. Kolik stojí chemoterapie pro 1 pacienta? Slyšel jsem, že 10 000 nebo 100 000.

HB – Nedovedu odpovědět, ale je to celé šílené. To je mnoho peněz. Pokud vím, pravidelně překračuje 100 000 Euro.

JC – Za jednoho pacienta. A kolik pacientů je ročně?

HB – Mohu říci, co se děje v německy mluvícím světě. Denně tu umírá na rakovinu kolem 1800 lidí.

JC – A obvykle jsou léčení tou „terapií“… která není terapií.

HB – Ne. Ve skutečnosti to zabíjí většinu pacientů.

JC – A pak můžeš spočítat, kolik je v tom peněz.

HB – To by bylo zajímavé. Ale nemyslím si, že získáš informace z příslušných institucí, kolik průměrně stojí chemoterapie např. u rakoviny prsu.

JC – Velmi důležité je to pochopit a samozřejmě to medicína nemá v oblibě. Protože je v tom mnoho peněz. Dr. Hamer, který to objevil před 30 nebo více léty…

HB – ..ano, v roce 1981…

JC – …místo, aby dostal Nobelovou cenu za medicínu, žije nyní v cizině, protože..

HB – ..ano, byl zesměšněn, ponížen. To je opravdu tragédie, co se děje s Dr. Hamerem. Ve skutečnosti by měl obdržet následujících 50 Nobelových cen za medicínu. Tomu se brání farmaceutický a lékařský průmysl. Protože by přišli o práci, kterou nyní konají. Stále by bylo co dělat, ale úplně jinak. Úplně jiným způsobem.

JC – Ale pro pacienty by to bylo mnohem snadnější a my mluvíme k divákům, kteří jsou otevření těm věcem porozumět. Je to důležité i pro mě, protože jakmile tomu rozumíte, jste mnohem uvolněnější a klidnější, pokud jde o nemoci a nechodíte už k lékaři, kromě případů se zlomenou nohou, atd. Jinak si nepamatuji, kdy jsem byl u lékaře. Měl jsem i vlastní zkušenost, měl jsem nějaký zánět, lékař mi něco předepsal, nic se nestalo. A pak někdo, kdo znal Novou medicínu mi poradil a od té doby mi bylo lépe. To bylo naposledy, kdy jsem byl u lékaře. Je to velmi snadné tomu porozumět.

HB – Tomu rozumí devítileté dítě, když se to správně vysvětlí.

JC – Proto jsi udělal ty knihy pro děti, protože děti jsou tomu více otevřené a nemají “vymyté” mozky, jak jsem říkali dříve. Ale pochopitelně chceme, aby tomu rozuměli dospělí. Takže jsme mluvili o 5 základních zákonech, na něco jsme zapomněli?

HB – Ne úplně. Mluvili jsme o psychice, mozku a orgánu. Následně o spouštěči, kterým je DHS, tzn. psycho-biologický šok. A dále o něčem, co je velmi důležité – dvou fázovosti. Takže je první studená fáze – aktivní konfliktní fáze. A potom je druhá fáze – „nemoc“. Každá nemoc vždy prochází těmi 2 fázemi. Neexistuje jednofázové onemocnění.

Třetí biologický zákon – to je vzájemná vazba mezi mozkem a orgánem. Mozek a orgán a zárodečné listy. Tkáně, pocházející z určitých zárodečných listů tvoří okamžitý růst v prsou v příkladě, o kterém jsme hovořili. Ten typ buněk bude růst v první fázi a rozpadne se ve druhé fázi. Ale u jiných buněk, které jsou řízené jinou části mozku, dojde ke ztrátě buněk, např. při osteoporóze. A když vyřešíme konflikt, který je vždy konfliktem na pozadí vlastní hodnoty, dojde k posílení kosti. Objeví se bolesti kostí, protože buňky jsou znovu vystavěny.

JC – Dr. Hamer měl příklad chlapce s rakovinou kosti. Řekl „jaká je příčina? Co se stalo?“. Chlapec odpověděl „Hrál jsem fotbal a netrefil jsem míč. jiní se smáli a tak jsem se styděl“. Prožil konfliktní šok a rozvinula se rakovina kosti. Lékař mu chtěl amputovat nohu. Dr. Hamer řekl „OK, to je tvůj konflikt. jak ho můžeme vyřešit?“ Pohovořili s ostatními žáky ve fotbalovém oddíle a zeptali se, jak špatně to vypadalo. „To nic. Celou dobu se stává, že někdo netrefí míč. – Může chlapec opět hrát? – Samozřejmě. jestli se uzdraví, může hrát v našem oddíle.“ To bylo vyřešení konfliktu a nemuseli mu amputovat nohu.

HB – Z důvodu nevstřelené branky, nevím co přesně se stalo, musel se cítit, jakoby se chtěl propadnout do země. Úplně ztratil vlastní sílu. Mozek okamžitě prostřednictvím psychiky to nasměroval pravděpodobně do kolene nebo do chodidla. Nevím přesně, kde to bylo. A tehdy dojde k rozpadu buněk. Jakmile vyřeší konflikt, pokud může na to zapomenout, jestli to znovu akceptuje, nic velkého se nestane. Prostě to naroste znovu a to je vše.

JC – Může to být bolestivé?

HB – Může.

JC – Dr. Hamer říká, že vždy se můžeš spolehnout, že to bude bolet několik dní. Musíš to přijmout. Pak se ale cítíš dobře. Pokud tomu rozumíte, to platí pro všechny nemoci. Chcete pochopit, co je příčinou. co se stalo okamžik před. A protože většina lidí o těch záležitostech nemluví …

HB – To je izolační aspekt. DHS je vždy těžký konflikt. Velice traumatizující. Také spouští tu izolaci. Nemohou o tom hovořit, protože by se tomu lidé smáli. Pravděpodobně ten chlapec se bál, že se mu budou znovu smát. Což nenastalo. Ale o to jde u DHS. Emoce, které máš v tom zvláštním okamžiku. To je důležité. A pokud chybí jedna z těch složek, vůbec nic se nestane. Takže, musí to být velmi těžké, vysoce traumatické, izolující a zbavující sil. Pokud dojde ke sjednocení těchto bodů, pak existuje hrozba vzniku rakoviny nebo (jiné) nemoci.

JC – Vezmeme starší ženu, která žije sama a má psa a ten pes umírá. Pro ni by to bylo traumatické. A nemohla by s nikým prohovořit. mohlo by to tak být?

HB – Mohlo. Pravděpodobně každý den umírají tisíce psů. Ale pokud to očekáváš, pokud myslíš, že pes brzo umře, nebude to šok. Element neočekávaného šoku je klíčový.

JC – Ale nyní psa porazilo auto. Je to šok, ona nemůže s nikým o tom pohovořit a je izolovaná.

HB – Může si myslet, že to nikdo nepochopí, že se jí budou smát. Možná ji řeknou, vezmi jiného psa. Může vzít jiného psa, ale to není ten, kterého měla.

JC – Musíme pochopit, že je to velmi individuální záležitost. A pokud chceš léčit lidi, musíš nahlédnout, co je příčinou u toho člověka. Musíš pochopit toho člověka a ne říct „je to jen pes, kup si jiného“.

HB – Musíš se opravdu pokusit promítnout do pocitů, které měla ta osoba.

JC – Máme nyní všech 5 zákonů?

HB – Ne. Máme ještě čtvrtý biologický zákon a ten je o mikrobech. A mikroby jsou vždy aktivní v hojivé fázi. Nikdy nejsou příčinou nemoci. A pátý zákon je následující – každá nemoc je příslušným biologickým speciálním programem vytvořeným pro přežití.

JC – Takže není třeba se něčeho obávat. To ti pomůže.

HB – To ti pomůže. To je nástroj přežití. Pro lepší přežití druhu.

JC – Je tak důležité, aby tomu lidé rozuměli. Je smutné, že se o tom neučíme ve škole a že lékaři nám o tom nic neříkají. Protože jsem viděli, že je v tom moc peněz a velký byznys. Ale můžeme to pochopit a být klidnější. Kde mohu získat více informací? Přinesl jsi knihy. Tuto napsal James McCumiskey.

HB – Tuto knihu (Ultimaty Conspiracy, prodává Amazon) začal psát v roce 2005, pokud se nepletu. byla vydána v roce 2007. Je to vynikající kniha. Snadná pro pochopení. jedna z mála v angličtině. Možná existují jiné, o kterých nevím. Existuje jiná, kterou napsal Dr. Hamer, která se jmenuje – Sumary of the New Medicine. Ale už není moc kopií. Já mám ještě několik. Myslím, že pro snadné pochopení problematiky, ta kniha (Ultimaty Conspiracy) bude vyhovovat.

JC – Ultimátní konspirace – což svým způsobem je, protože když tomu rozumíš, tak je to gigantická “konspirace”. Protože musíš pochopit, co se děje a v průběhu dne můžeš zapomenout na milióny lidí zbytečně umírajících na rakovinu.

HB – To je dokonalá konspirace, protože si ji nikdo neuvědomuje.

JC – A máš knihy pro děti. Jsou také v angličtině?

HB – Ano. „Silná Rodina“ anglicky The Strong Family jsou přeložené z německého originálu Famile Knautsch. Tyto hlavně ukazují mechanismus určitých mírnějších dětských onemocnění. Myslím ale, že velmi dobře vysvětlují ten mechanismus. Nelze to číst jednou. Musíte to přečíst 2x nebo 3x, jako každou jinou dobrou knihu.

JC – Důležité je tyto věci poznat, když jste zdraví, protože když dostanete diagnózu rakovina, můžete zažít další konfliktní šok a následně dostanete rakovinu z důvodu vyslovené diagnózy.

HB – Ano. Jednou z nejrozšířenějších tzv. metastáz, které neexistují. Ale druhý nádor se může objevit, když dostaneš pesimistickou diagnózu, když to lékař sdělí že máš ještě 6 týdnů nebo měsíců života. to je velice často velice špatný šok, skutečně je to konflikt strachu před smrtí. A to způsobuje rakovinu plic. Rakovinu plicních alveol.

JC – Navíc dostáváš terapii, která je nezdravá, jako je chemoterapie. Je toxická. A navíc lékař předpovídá, že můžeš mít to a to …

HB – To je voodoo. Je to jak jsi řekl. Absolutně.

JC – Musíte to pochopit a to teď, když nejste v té situaci. Protože, když jste v té situaci a máte ten šok, pak není snadné opustit to myšlení. Pro mne je důležité, že si s tím musíte poradit nyní a pochopit to teď. Lze to snadno pochopit. Děti to mohou pochopit. A pokud nemáte příliš vymyté mozky, můžete to pochopit. Doufám, že jsme mohli pustit trochu světla na Novou Medicínu, kterou dr. Hamer objevil před 30 léty a moc lidí o ní neví.

HB – Pokud dovolíš, mohli bychom přidat mailovou adresu nebo www stránky, kde lidé mohou získat více informací o 5 přírodních biologických zákonech.

JC – Nejvíce je v němčině. Existuje několik knih v němčině. Od Dr. Hamera a jiných, ale v angličtině toho příliš není. A je to důležité pro celý svět. Chceme se o to opravdu podělit na The Peopleś Voice. Doufejme, že mnoho lidí pochopí, jak obzvlášť důležité je to pro celý svět. A pokud se neumí změnit medicína, pak můžeš se změnit ty. Můžeš se uklidnit. Pokud máš nemoc, pochop, že existuje příčina, podívej se na to, co se stalo, kdo ti může pomoci, uklidnit a říci „není tak zle, jak si myslíš“.

HB – Ano brožury existují v 8 jazycích. Jsou v italštině pro ty, kdo neumí anglicky nebo německy. Ve francouštině máme první 4 díly. Ve španělštině. Jeden díl v ruštině. Myslím, že to je velmi důležitý region, do kterého bychom měli zkusit zavést pojem 5 přírodních biologických zákonů.

Dr. Hamer zavedl pojem Nová Medicína. Postupně se všude objevovaly jiné Nové Medicíny. Z důvodu odlišení 5 přírodních biologických zákonů od jiných Nových Medicín se rozhodl pro název Germánská Nová Medicína.

JC – To se musí rozšířit po světě, aby rakovina ztratila svoji nebezpečnost. Jsem úplně spokojen. Pokud by někdo řekl, že mohu mít rakovinu … Ach, nech to v klidu… 

HB – To je nejlevnější a současně nejlepší pojistka na život.

JC – Prostě pochopit biologické principy onemocnění.

Další texty ke studiu:

Sdílet na sociální sítě

http://5prawnatury.pl/nie-boj-sie-raka-zrozum-nowa-medycyne/ Březen 2014, www.Bewusst.tv Přeložil: Vladimír Bartoš Jo Conrad – Vítejte ve Free spirits. Naši diváci ví, že alternativní medicína má na rozdíl od konvenční mnoho různých řešení na nemoci. Dnešní rozhovor může být tím nejdůležitějším, který jste kdy viděli, protože na základě dnešního rozhovoru se můžete zbavit…

Sdílet na sociální sítě