GNM: Kdo není vhodný kandidát pro použití GNM?

image_pdfStáhnout PDF

Zdroj citace

Přeložil: Vladimír Bartoš

7.10.2022

Nejdůležitějším poznatkem pro nás je, že musíme pacienty pečlivě vyšetřovat, abychom zjistili, zda jsou vhodnými kandidáty pro použití nové germánské medicíny.  Mezi hlavní důvody, proč lidem doporučujeme použít jiný přístup, patří např: 

  1. Jejich stav je způsoben příčinou, která nespadá do kontextu GNM, jako je otrava toxiny, nedostatek vitamínů a minerálů, úrazy atd. Je velmi důležité, aby před rozhodnutím o použití Germánské Nové Medicíny byla provedena důkladná diferenciální diagnostika. 
  2. Lidé se GNM chytají ze zoufalství, aniž by skutečně pochopili, jak tyto principy fungují. Při výskytu léčebných příznaků propadají panice, která příznaky ještě zhoršuje. Naši nejlepší pacienti bývají klidní a rozvážní. 

Tato lekce přináší poznatek, že nejlepší je naučit se principy GNM dříve, než člověk obdrží diagnózu! 

  1. Nemají kolem sebe podporující lidi a praktiky. Když dojde k uzdravení, často se dostaví hluboká únava a lidé mohou potřebovat, aby se o ně starali lidé, kteří GNM rozumí a poskytují jim pozitivní prostředí. 
  2. Nemají dostatek vitality, aby zvládli fázi uzdravování. To se někdy stává, když je někdo starší a/nebo prodělal příliš mnoho vyčerpávajících léčebných procedur. 
  3. Nejsou schopni přistupovat ke svým emocím, přijímat je nebo je zpracovávat/řešit.  Může to být způsobeno celoživotním návykem vyhýbat se bolestivým pocitům, někdy prostřednictvím závislostí nebo proto, že nedávné šoky jsou příliš bolestivé. 
  4. Jsou připraveni a ochotni zemřít. To je častější, než by se dalo očekávat. Je velkou službou pomoci jim to identifikovat a pomoci jim to buď zvrátit, nebo respektovat jejich přání a podpořit je v jejich odchodu.
Sdílet na sociální sítě

Zdroj citace Přeložil: Vladimír Bartoš 7.10.2022 Nejdůležitějším poznatkem pro nás je, že musíme pacienty pečlivě vyšetřovat, abychom zjistili, zda jsou vhodnými kandidáty pro použití nové germánské medicíny.  Mezi hlavní důvody, proč lidem doporučujeme použít jiný přístup, patří např:  Jejich stav je způsoben příčinou, která nespadá do kontextu GNM,…

Sdílet na sociální sítě