GNM: Metastázy

Přeložil: Vladimír Bartoš

Metastázy „Metastáza je šíření rakoviny z jednoho orgánu těla do jiného… Obecně se má za to, že metastázy jsou výsledkem migrace nádorových buněk…“ Tyto předpoklady lze nalézt ve Wikipedii. Jsou pouze zmíněny jako hypotéza ve vztahu k jiným hypotézám. Bohužel neznám žádného pacienta s rakovinou, kterému by bylo vysvětleno, že to je TEORIE. 

Naopak, „metastázy“ jsou konvenční medicínou prezentovány jako lékařský fakt.

Dárcovství krve: Proč se krev dárců krve nevyšetřuje na přítomnost „metastáz“? Neměl by to být lékařský problém, když uvážíme, že v průměru každý čtvrtý člověk během svého života onemocní rakovinou a „metastázy“ mohou být v krvi dárce krve? 

Záhadné migrace: Jak se mohou buňky primárního střevního nádoru „přesídlit“ například do kostí („kostní metastázy“) a najednou se proměnit v kostní buňky? Jak se mohou specifické střevní buňky změnit v kostní buňky? Při vyšetření nelze v domnělých kostních metastázách nalézt nic jiného. 

Co jsou tedy „metastázy“, když jsou reálně nemožné? Jsou to nově vzniklé rakoviny (druhá nebo třetí rakovina), obvykle způsobené šoky konvenční medicíny v oblasti diagnózy smrti a prognózy. „Máte rakovinu prostaty!“ nebo „Rakovina jater je u vás velmi agresivní. Reálně máte před sebou ještě jeden rok. Užijte si čas, který vám zbývá a dejte si všechny své záležitosti do pořádku.“ Pokud tedy dostanete takové informace, aniž byste znali 5 biologických zákonů přírody, utrpíte obrovský konflikt. Pokud pacient v tu chvíli pociťuje například strach ze smrti, začíná nový Speciální biologický program s růstem buněk v plicních sklípcích, protože se spojuje strach ze smrti s tím, že „dostává příliš málo vzduchu.“ Po několika týdnech a sérii „průběžných“ kontrol se objeví tzv. plicní uzlíky. Může se také stát, že muž bude spolu s diagnózou rakoviny prostaty trpět konfliktem sebevědomí: „Po operaci budu asi impotentní.“ V takovém případě se v kostech pánve nebo bederní páteře vytvoří „díry“ (osteolýza), které konvenční medicína nazývá rakovinou kostí. 

Proč se u zvířat téměř nikdy nenajdou „metastázy“? Psi , kočky a papoušci naštěstí nechápou, když lékař jejich majitelům říká o „zhoubné rakovině“, kterou jejich mazlíček údajně má. Zvíře je šťastné, že návštěva veterináře skončila a je na cestě domů. Dalším důvodem, proč je u zvířat diagnostikována rakovina méně často než u lidí, je skutečnost, že zvířata jsou méně často vyšetřována.

Úryvek je z knihy:

http://www.free-new-medicine.com/?fbclid=IwAR3AlBTwlB5zO8yX96seOw4Oa10z1mx8qKAGDkoXoClteXA_s6QctSSxtgw 

Sdílet na sociální sítě

Přeložil: Vladimír Bartoš Metastázy „Metastáza je šíření rakoviny z jednoho orgánu těla do jiného… Obecně se má za to, že metastázy jsou výsledkem migrace nádorových buněk…“ Tyto předpoklady lze nalézt ve Wikipedii. Jsou pouze zmíněny jako hypotéza ve vztahu k jiným hypotézám. Bohužel neznám žádného pacienta s rakovinou, kterému by…

Sdílet na sociální sítě