Dr. Andrew Kaufman u Dr. Fuellmicha, závěrečné slovo před Corona výborem

image_pdfStáhnout PDF

Přeložil: Vladimír Bartoš

Andrew Kaufman o vyvrácení zárodečné teorie a o životě svobodných lidských bytostí na této zemi!

@5:12:36

Celý webinář na GETTR:

https://gettr.com/streaming/psfmeefcc1

AK: Mohu něco říci, Reinere?

RF: Jistě, pokračujte.

AK: Jo. celou dobu jsem poslouchal překlad se zpožděním a myslím, že je tam několik důležitých bodů, jen tak trochu k …!!!

VF: Máme a víte, že tu čeká profesor Perronne, který už čeká docela dlouho, bohužel už přes hodinu, takže možná kdybyste mohl mít pár závěrečných poznámek a pak musíme přepnout na druhého hosta.

AK: Rozhodně, to je vše, co jsem měl v plánu, a už asi 20 minut mám zvednutou ruku a čekám, až se dostanu k rozhovoru, ale chci upozornit, že vím, že všichni znáte profesora loannidise a že publikoval jeden z nejcitovanějších článků, který se zabývá tím, proč je více než polovina všech publikovaných výsledků výzkumu nepravdivá, a tam nastínil, že jak omezení publikačního průmyslu omezení peer review a zaujatost, publikační zaujatost, finanční zaujatost atd. přispívají k falešným interpretacím, a to chci říci a zdůraznit, protože jsem neustále obviňován z předkládání teorie.

Já nemám teorii, já vyvracím teorii, Jinými slovy říkám, že důkazy, o kterých se tvrdí, že podporují zárodečnou teorii, konkrétně s ohledem na patologické viry, prostě chybí, a neslyšel jsem, že by někdo předložil důkazy o tom, jak experimenty předkládané jako důkaz existence virů skutečně dokazují viry, a to je jediný skutečně argument, který mě zajímá, protože na všem ostatním se samozřejmě shodneme, protože pokud žádný virus neexistuje, pak je všechno ostatní nepravdivé, takže se shodneme na tom, že všechno ostatní je nepravdivé, jen se na to těžko díváme a vy se na tuto otázku musíte dívat tak, jako byste byli prostě zvědaví a neměli žádné předem dané představy, jako že chci vědět, jestli viry způsobují nemoci? podívejme se, jaký důkaz vědci předložili, je to důkaz, že viry způsobují nemoci, ano nebo ne, a to je jediná otázka, ke které se vyjadřuji, ne k tomu, jaké je skutečné nebo pravdivé vysvětlení nemoci, jen zda viry způsobují nemoc, a když se podíváte na předložené důkazy, uvidíte, že nesplnili důkazní břemeno.

A já na tom nemám žádný vlastní zájem, Ve skutečnosti mě to stálo hodně, pokud jde o mé vztahy, mou profesi, byl jsem kvůli tomu, že jsem říkal tyto věci, propuštěn ze své pozice, byl jsem diskvalifikován jako soudní znalec, ale přesto, proč stále říkám tyto argumenty? protože to je prostě pravda a nikdo nepředložil žádný logický nebo vědecký argument, který by dokazoval, jak tyto experimenty dokazují viry, takže tváří v tvář žádným protichůdným přímým důkazům cítím, že je zcela potvrzeno, že toto je vlastně nejblíže pravdě, kterou máme o otázce virů.

Nyní nemám pocit, že je to dobrá strategie pro použití v právní strategii, Ve skutečnosti já osobně jako účastník soudního sporu pro se soudím s několika různými stranami, které porušily má práva individuálně na základě tyranské politiky COVID, která není podložena vědeckými poznatky, ale tento argument nepotřebuji a jak jste podotkl, byl by velmi kontroverzní, tak proč je důležitý a proč je důležité o něm diskutovat na tomto fóru? Je to proto, že za prvé je to skutečná pravda a za druhé to má vážné důsledky pro naši schopnost porozumět a osvobodit se od manipulace, stejně jako pro naše zdraví, Pokud budeme nadále věřit falešnému příběhu a budeme přijímat lékařské zákroky založené na falešné příčině onemocnění, pak to bude k naší škodě, a to se stalo v případě tzv. vakcín pro genovou terapii, takže mám pocit, že je to primární problém v pandemii a argumentuje se z primárních principů logiky, pohledem na důkazy a prostým vyvrácením primárních důkazů předložených k prokázání tvrzení, tudíž je tvrzení neopodstatněné.

A já vám všem přeji hodně úspěchů v jakékoliv právní strategii, protože to je zřejmě vaše odbornost, a doufám, že budete úspěšní, ale osobně nevěřím soudům, že vykonávají spravedlnost, a nevěřím jim, že chápou nebo uznávají pravdu, ale myslím si, že musíme použít všechny strategie, které máme k dispozici, abychom mohli žít život dál, kde můžeme uplatnit svou svobodnou vůli a přijmout odpovědnost za své činy, jak je nám souzeno, jako živým mužům a ženám na této zemi.

RF: Naprosto souhlasím a říká se, že všechny cesty vedou do Říma, no, asi ne úplně všechny, ale mnohé ano, a myslím, že pokud obě naše cesty fungují, tím lépe pro ně, a víte co? Já osobně se domnívám, že nejsem přesvědčen o tom, že virus byl skutečně izolován, nevím, jestli viry existují nebo neexistují vůbec, ale myslím si, že kdyby se podařilo prokázat, že neexistují, samozřejmě by to celou diskusi ukončilo, ale v tuto chvíli stejně jako vy nevěřím soudům, proto některé věci, které děláme, už nejsou uvnitř tohoto starého zkorumpovaného systému, například to řízení před velkou porotou, které chystáme, je mimo systém, používáme nástroj starého systému, ale děláme to mimo systém prostě proto, že soudům nevěříme, ale pokud budete se svou argumentací úspěšný, tak vám za to opět zatleskám, protože cokoliv, co to zastaví, je správné, lékař, který léčí, je správný.

VF: „Víte, co je to léčba? Kdyby viry neexistovaly, co by tito lidé, kteří se zabývají činností jako je zisk funkce, dělali?

AK: Designuji toxické vakcíny!

SL: HaHaHaHa!

VF: Na čem vlastně pracují? Je to snad přelud? Myslím tím, jestli tam jsou práce jen jako víte nesmyslné? 

AK: Pracují na syntetických genech!

RF: Přeji vám všem hodně štěstí, vám oběma a také doktoru Tomu Cowanovi při vašem pátrání ve vašem případu, já to zkusím po svém tím, že zaútočím na PCR test, myslím, že to bude o něco rychlejší, ale uvidíme, nemám problém, nemám problém souhlasit s tím, že jste měli pravdu. 

VF: Dobře, díky moc.

AK: Poslouchejte, důležité je, že se všichni snažíme najít skutečnou pravdu a odhalit lži, které pocházejí od vlád, mezinárodních organizací a psychopatů, kteří jsou za celou věc odpovědní, takže vám děkuji, že jste si z toho opravdu udělali svůj hlavní cíl.

Link na zdroj, včetně videa:

https://www.facebook.com/SayedHussainZ/posts/679771853385199

Sdílet na sociální sítě

Přeložil: Vladimír Bartoš Andrew Kaufman o vyvrácení zárodečné teorie a o životě svobodných lidských bytostí na této zemi! @5:12:36 Celý webinář na GETTR: https://gettr.com/streaming/psfmeefcc1 AK: Mohu něco říci, Reinere? RF: Jistě, pokračujte. AK: Jo. celou dobu jsem poslouchal překlad se zpožděním a myslím, že je tam několik důležitých…

Sdílet na sociální sítě