Northern Tracey: Co když rakovina není nemoc, ale léčení?

Zdroj

Přeložil: Vladimír Bartoš

Podcast o tomto článku, pokud chcete raději poslouchat: https://odysee.com/@northerntracey:a/Fakeologist-on-14-Dec-21-01-08-36_mp4_Low_:6

Všichni máme své osobní příběhy o ztrátě a bolesti způsobené touto obávanou takzvanou nemocí, takže mnozí z vás si jistě řeknou: „O čem to sakra mluvím?“ Jak lék zabil mou maminku?

Moje cesta začala u mé vlastní maminky, které byla před 45. rokem věku diagnostikována rakovina prsu a ona se řídila všemi doporučeními lékařů. Trpěla strašně, ne rakovinou (v Rusku na konci zámoří žije více než sedmdesátiletá žena, která chodí s rakovinovým nádorem na prsu už 20 let a je živá a zdravá). Trpěla léčbou a zemřela jeden den po pětiletém přežití tohoto protokolu, takže ji dáváme do statistiky úspěšnosti. Mrtvý úspěch.

Asi před pěti lety jsem měla přednášku v rozhlasovém pořadu Sally O’Elkordyové a dostala jsem několik žádostí o její přepis. Nebudu vás tím zatěžovat, ale použiji ji jako základ tohoto článku.

Po smrti mé matky ve věku 49 let jsem žila ve strachu z vlastní smrti, o které mi mainstreamová média tvrdila, že bude mým osudem, protože za všechno mohou mé špatné geny. Upřímně jsem věřila, že se nedožiju padesátky. To se změnilo, když jsem zažila svůj osobní strach a věřila, že i pro mě se blíží konec. Při nálezu tvrdé bulky na pravém prsu jsem zpanikařila natolik, že jsem doslova uběhla půl míle do ordinace svého lékaře, aniž bych se objednala a popadla recepční s požadavkem, abych šla k lékaři TEĎ, protože mám rakovinu prsu. Po krátkém vyšetření mi bylo řečeno, že se jedná o mastitidu a ne o rakovinu. To mi nestačilo. To mě nepřesvědčilo, a tak jsem ve své neznalosti mamografů a škod, které způsobují, prosila, aby mě poslali na „pořádné“ vyšetření prsou. Ve špičkové londýnské nemocnici pro léčbu rakoviny jsem s radostí vytrpěla potupu, kdy mi prso zmáčkli ve svěráku, načež si mě milý lékař posadil na kus řeči. Zeptal se mě, proč chci v tak mladém věku mamograf, tak jsem mu vyprávěla svou anamnézu, na což mi odpověděl, že to s tou genetikou je úplný nesmysl. Mediální lži neodpovídaly vědě a já neměla o nic větší šanci dostat BC (rakovinu prsu, pozn. překl.) než kdokoli jiný. Geny mé matky mě nechtěly zabít.

To byl pro mě přepínač. Žila jsem ve strachu ze lži, tak co jiného byly lži? Začala jsem pátrat. Prošla jsem mnoha zákoutími a „králičími norami“, podívala jsem se na vakcíny a jiné léky, alternativní způsoby léčby a dokonce i na zvykové právo a konspirace. Hodně jsem se učila. Naučila jsem se číst vědecké práce a zároveň se hádat se šíbry na internetu o jejich „vědě“ oproti mé „pseudovědě“. Po třiceti letech si myslím, že jsem to rozlouskla a mohu s klidem říct, že se už „velkého R“ nebojím. Ani trochu. Ani vy byste neměli, protože je to strach, který vás zabije, ne rakovina.

Existuje tolik různých teorií o tom, co je to rakovina. Konvenční teorie říká, že naše vlastní buňky se vymknou kontrole (množí se) a po určité době přestanou umírat jako normální buňky. (Různé tělesné buňky mají různou délku života a přirozená smrt buňky se nazývá apoptóza). Pokračují v dělení a stavbě, rostou do nových buněk, které také neumírají. Tato teorie nám však neříká, proč se tak děje. Zdá se, že nedokáže vysvětlit, proč to buňka dělá, co to způsobuje nebo co to zastaví. Proč by se naše buňky najednou staly zdánlivě „nesmrtelnými“? Ano, říkají jim nesmrtelné, najděte si HeLa buňky. Buňky z děložního čípku černošky Henrietty Lacksové, kterou v 50. letech použili jako pokusného králíka. Její buňky dodnes rostou v laboratořích po celém světě, ale její rodina za ně nedostala ani korunu.

Tyto „nesmrtelné“ buňky jsou považovány za „darebácké“ buňky, za nepřítele ve „válce proti rakovině“, proti kterému je třeba bojovat, bojovat, zabíjet ho i na úkor celého organismu (to jste mimochodem vy). Slyšeli jste někdy starý citát „Operace byla úspěšná, ale pacient zemřel“? Tato válka s vlastními tělesnými buňkami je velmi krátkozraká a řídí se modelem matriarchální války, aniž bychom se zastavili nad tím, že se jedná o jakýsi přirozený proces našich vlastních buněk, což by podle někoho mohl být mechanismus přežití, vždyť proč by se naše tělo snažilo zabít samo sebe. Je to od počátku směšná představa. Příroda se vždy snaží o rovnováhu, vyváženost a nikde v přírodě neuvidíte, že by organismus bojoval sám se sebou.

Konvenční medicína považuje nádor za „tvář“ rakoviny. Pokud se jim ho podaří „zmenšit“, vyříznout, spálit nebo otrávit spolu se všemi ostatními buňkami v těle a vám se podaří přežít pět let boje, jste zapsáni do statistiky úspěšnosti. Stejně jako moje mrtvá matka.

Pokud jde o alternativní teorie, máme tu teorii „rakovina je houba“. Jeden italský lékař (Simoncini) přísahá, že otevření a vymytí nádoru jedlou sodou udělá své. (Pokud by tomu tak bylo, pak by stačilo nádor vyříznout?) Houby mohou přežít v mnohem drsnějším terénu než normální buňky (a bakterie) a živí se toxickými látkami. K přežití také nepotřebují kyslík (anaerobní). Vědci dokonce našli způsob, jak pomocí hub vyčistit uniklé toxické oleje v oceánu, takže pokud budeme uvažovat v tomto duchu, pak by houby skutečně mohly hrát roli v něčem, co se děje v těle a týká se mrtvých buněk, toxinů a čištění. Ale kde jsou v této teorii nesmrtelné buňky? Jde o něco úplně jiného, ne skutečně o rakovinu, ale o pokročilou čisticí jednotku? Tato teorie souvisí s teorií toxického přetížení, kdy se tělo z nějakého důvodu nedokáže vypořádat s některými toxiny, a tak je hromadí, aby se ochránilo před poškozením do doby, než se s nimi bude moci vypořádat. Více o tom později.

Příroda nevykazuje sklony k útokům na vlastní organismus. Nikde neexistuje žádný důkaz, že by se tak dělo, tak proč bychom tomu měli věřit u našich vlastních těl, která jsou dokonale navržena pro přežití ve svém konkrétním prostředí. Buď se dějí věci špatně, když je prostředí ohroženo nebo příroda vytvořila věci, které nám pomáhají překonat a přežít případné problémy. Z celé přírody vidíme důkaz toho druhého. Rakovina tedy MUSÍ být mechanismem přežití.

Máme také problém s falešnou diagnózou a příliš horlivou agresivní léčbou. Stejně jako se dnes tvrdí, že spalničky a chřipka jsou smrtelné nemoci (což všichni víme, že nejsou), je velká rakovinová mašinérie rozjetá, všechny zbraně pálí při pouhém náznaku diagnózy rakoviny, stejně jako válečné šílenství armády, kde je nepřítelem vaše vlastní tělo. Právě tady přicházejí na řadu kampaně za včasnou diagnózu a zvyšování povědomí o rakovině, aby se zvýšila čísla ve válce proti rakovině, protože bez nových nepřátel, s nimiž by se dalo bojovat, nemohou pokladnu stále plnit, a tak se vydávají na rybářské výpravy, aby získali další zákazníky (potravu/palivo) pro svou lukrativní rakovinovou mašinérii. Tím, že se k nim dostanou mladší a zdravější pacienti, kteří mohou být schopni toxickou léčbu skutečně přežít, mohou zvýšit i své procento přežití, což jim dělá dobře. Nezáleží na tom, že jste nikdy neměli rakovinu. Moje sestra zemřela před dvěma lety. Krátce po její smrti bylo oznámeno, že její konkrétní forma rakoviny byla deklasifikována/snížena na takovou, která vlastně vůbec není rakovinou. Důkaz, že ji léčba tehdy zabila!!!

Na výsledek může mít vliv i načasování první diagnózy v závislosti na tom, v jakém stádiu „nemoci“ se nacházíte v době jejího zjištění. Můžete být v závěrečném stadiu rozpadu nádoru a vypořádání se s toxiny, takže jste na dobré cestě k uzdravení, ale ne, pokud vás dostanou do svého programu a začnou do vás pumpovat další toxiny a zabíjet váš mikrobiom, který je v procesu čištění za vás.

Co je to nádor?

Naše tělo má systém, který se vypořádává s jedy a toxiny a který moderní medicína nesprávně pojmenovala „imunitní systém“. Teorií zárodků se budeme zabývat později, ale prozatím se spokojte se schopností těla čistit a vylučovat nepříjemné věci, které by nám mohly uškodit. Tělo používá různé metody a cesty, jak se těchto věcí zbavit a hlavními uklízeči jsou ve skutečnosti bakterie (ne, ty tedy nejsou útočícím nepřítelem), ale ty musí nastoupit do akce pouze v případě, že tělo nemůže zmíněný jed okamžitě vyloučit. Pokud je vdechnut, tělo ho vykašle nebo kýchne, pokud je vdechnut, tělo ho rychle vyloučí jedním nebo druhým koncem (nebo oběma, pokud máte opravdu smůlu). Pokud toxiny skončí v tkáních (řekněme injekcí), rozmnoží se tam bakterie, které vyčistí odumřelé buňky zabité toxickou náloží, toxiny vyčistí a vytlačí je ven kůží, proto neštovice, vyrážky a puchýře. Pokud je těmito metodami nedostaneme ven, bakterie přejdou do akce, což pociťujeme jako celkové bolesti, záněty, horečky atd.

Většina lidí v tomto okamžiku běží k lékaři a domů se vrací s antibiotiky, která bakteriím zabrání v jejich úklidové práci. Přestože každý někdy užívá antibiotika od lékaře, dostávají se do nás i jinými cestami, vodou, potravinami (zejména masem z farem, kde se podává obrovské množství antibiotik, aby se zvířata rychle vykrmila) a vakcínami, které vždy obsahují antibiotika. Bez bakterií/energie, kdy je tělo ve stresovém režimu, nastupuje další akční plán a tělo musí škodlivé toxiny oddělit, aby se nemohly dostat do kontaktu se zdravými buňkami, což se nazývá nádor (nebo cysta, dokonce i vřed, podle toho, v jakém stádiu je zaznamenán a kde se nachází). Tato hrouda hnilobného jedu, pokud by byla nalezena, jakmile by se naplnila a vytvořila, by byla diagnostikována jako nezhoubný nádor, pokud tělo nashromáždí dostatek energie a mikrobů, aby se s toxiny vypořádalo, a začne je odbourávat, dojde k zánětu a může být diagnostikována jako infekce nebo metastázující rakovina, konečně pokud je diagnostikována ve fázi, kdy se stále plní toxiny, bude diagnostikována jako plnohodnotný rakovinný nádor (roste), proto ten pavoukovitě vypadající efekt žil, které transportují toxiny do přepážky. Přesto v tomto případě nemusí být přítomny ony otravné nesmrtelné buňky, takže se skutečně jedná o „rakovinu“. Řekla bych, že ne.

Co je to nádor 2. 

Nyní se dostáváme ke skutečnému problému, který byl pro mě zodpovězen až v posledních 10 letech. Vysvětluje šílené množení rakovinných buněk a oněch nesmrtelných buněk, vysvětluje příčiny a ohromující závěry. Germánská nová medicína objevená německým onkologem (Dr. Hamerem) popisuje, jak funguje skutečná rakovina a jak se nás nesnaží zabít, jak by nás moderní medicína chtěla přesvědčit, ale pomáhá nám přežít. Pokud se vám stane, že vám bude diagnostikována tato skutečná rakovina, bude pravděpodobně prohlášena za agresivní a smrtelnou nebo za stadium 4.

Podle Nové biologie (dříve German New Medicine) je rakovina biologický program výstavby tkání, který má usnadnit přežití nějakého traumatu. Zde vstupuje do hry masivní buněčná proliferace, která je charakteristickým znakem rakoviny a kterou bych tedy označila za skutečný rakovinný proces. Abychom to vysvětlili jednoduše, vezměme si jako klasický příklad rakovinu plic. Rakovinu plic by spustil strach, kdy máte pocit, že je váš život ohrožen. Skutečně si myslíte, že brzy zemřete. Co je první věc, kterou vaše tělo udělá, když jste v šoku? Prudce se nadechne. Přejdete do režimu boj nebo útěk a potřebným palivem je kyslík. Biologický program, který se zapne, spočívá ve vytvoření většího množství plicní tkáně, aby se rozšířil prostor v plicích pro výměnu kyslíku a oxidu uhličitého. Podle doktora Hamera se tento spínač nachází v mozkovém kmeni a lze jej jasně vidět na snímku magnetické rezonance, kde tvoří dokonalý kruh (vypadá trochu jako terč), který se nachází v různé části mozku podle toho, který orgán je postižen. (Hamerova práce s těmito skeny mozku byla ověřena a testována dalšími vědci v oboru.) Dokázal diagnostikovat, který orgán má rakovinu a v jakém je stadiu, pouhým pohledem na mozkové skeny pacientů. (Jako vedlejší poznámka mě zajímá, zda jsou tyto kruhy diagnostikovány také jako mozkové nádory? (ano, někdy jsou chybně diagnostikovány jako mozkové nádory?) V této fázi, kdy se buňky rychle množí, se tyto „nesmrtelné buňky“ zapnou, a kdybyste se náhodou nechali v této fázi vyšetřit (většina z nich to neudělá, protože se pravděpodobně budete cítit úžasně), nepochybně by vám diagnostikovali agresivní rakovinu ve stadiu 3 nebo 4, o které vám řeknou, že vás zabije během několika měsíců nebo dokonce týdnů. To je hned dvojitá rána, další ohrožení vašeho života, a navíc vás pak otráví/ozáří a dokonce vám odřežou/vyřežou kousky, pokud s nimi budete souhlasit.

Tento mechanismus přežití může být spuštěn na jakémkoli orgánu v závislosti na typu biologického šoku. Některé orgány budou v první fázi pracovat v opačném směru a místo budování tkáně ji budou rozkládat, což je někdy případ rakoviny prsu, která může fungovat oběma směry. Pokud žena bohužel přijde o dítě, aby se vypořádala s šokem, dojde k demontáži mlékovodů, které již nejsou potřeba a jsou plné mléka, aby se mléko mohlo zastavit a recyklovat pro výživu těla, protože bude opět v režimu boj nebo útěk. Jakmile počáteční šok pomine a program pokračuje, musí se mlékovody znovu vybudovat a v tu chvíli může dojít k „zánětu“, který může vypadat jako mastitida. (Tento proces musí probíhat stále dokola u dojnic, které mají pravidelně záchvaty mastitidy a nádorů, protože se jim odebírají telata, aby mohla používat jejich mléko, a proto dostávají pravidelné dávky antibiotik. Nikdy ne chemoterapie).

Důležitým faktorem v tomto procesu jsou bakterie. Zejména tuberkulozní bakterie se zdají být velmi důležité při rozpadu nádorů, ano, bakterie, o které nám říkají, že způsobuje tuberkulózu. Pokud specifické bakterie určené pro práci při rozkládání, recyklaci nádorů a čištění jejich obsahu nejsou přítomny, protože příliš mnoho antibiotik zdecimovalo mikrobiom, co se stane? Chemoterapie je také antibiotikum, až na to, že nezabíjí jen bakterie, ale také naše buňky. Pokud se podíváme na práci mnoha mikrobiologů, existují důkazy, že antibiotika mikroby ve skutečnosti vůbec nezabíjejí. Jsou pleomorfní, což znamená, že mohou měnit svou podobu podle prostředí. Proto se říká, že v místech, jako jsou nemocnice, se vyskytují „superbakterie“. Nejsou to superbakterie, jsou to stejné bakterie, které se mění, aby přežily. Pokud jsou houbové formy našich bakterií nejodolnější, pak to může být důvod, proč se vyskytují v nádorech a proč Simoncini řekl, že „rakovina je houba“.

Chemoterapie a antibiotika tedy mohou naše bakterie omezit, ale ne zabít. Nádor by se podle GNM během konečné biologické fáze rozložil mnohem rychleji, kdybychom odmítli všechny jejich léky, jinými slovy, a navíc by se tělo nemuselo vypořádávat s přidanými toxiny. Zkrátka nedělat vůbec nic je pro váš výsledek lepší než jakákoli jejich léčba.

Takže zpět k ostatním nádorům, které nejsou skutečnou rakovinou, ale jsou jakousi ochranou před toxickým přetížením tím, že toxiny uzavírají do malých přihrádek. Ty se také rozloží, až když je tělo dostatečně silné a dokáže vyprodukovat dostatek správných mikrobů. Pokud je nádor velmi kyselý, budou v něm přítomny houby, které budou čistit toxiny z vnitřku nádoru, jakmile se tak stane a toxiny budou neutralizovány, může být nádor rozebrán. Pak bude na místě mnoho bakterií, které vytvářejí teplo a buněčné zbytky, což moderní medicína nazývá infekcí. Takže tady to máte, proces hojení se nazývá nemoc a moderní medicína mu musí zabránit pomocí své zbraně {virbl} antibiotik!!! To znamená proti životu. Proces čištění vás nezabije, to je prostě směšné, co vás zabije, jsou jedovaté léky, které nejenže zastaví proces čištění, ale také přidají práci s novými hromadami toxinů a zbytků.

Nevím, jestli jste slyšeli nedávný povyk o tom, že spalničky nebo neštovice v dětství snižují riziko rakoviny v pozdějším věku? Ráda bych se k tomu jen krátce vyjádřila, protože to souvisí s jejich falešnou představou o bakteriích způsobujících nemoci. Jak vás může nemoc na jedné straně chtít zabít, ale na druhé straně vás chránit před pozdějším zabitím? Opět si protiřečí. Zaprvé se jim ještě nikdy nepodařilo prokázat, že by nějaký mikrob způsoboval nějakou nemoc. Za druhé nikdy neizolovali jediný virus, takže jak si myslíte, že chtějí někomu dát spalničky, aby ho vyléčili z rakoviny? (Ano, o to se údajně snaží a pravděpodobně chtějí ze zřejmých důvodů záměrně selhat). V několika případech bylo pozorováno, že horečka zřejmě posílá rakovinu do remise. No tak to tedy hurá!!! Takže po tom, na co jsem poukázala výše, CO si myslíte, že se tam děje? Úklidová četa dorazila v plné polní. Skutečnost, že statisticky děti, které měly spalničky atd., nedostaly v dospělosti rakovinu, naznačuje, že se jejich těla vyčistila, takže se v nich nehromadí žádné toxiny, a také nezapomeňte, že to znamená, že nebyly očkovány, takže chybí další toxiny A antibiotika. Jejich těla prostě fungují optimálně.

Pokud tedy neexistuje lék na vyčištění těla nebo biologický proces, kterému muži v bílých pláštích říkají „rakovina“, co je nejlepší udělat. Nejsem lékař, takže nemám právo dávat lékařské rady, takže nebudu, doporučuji vám, abyste se od toho všeho dobře drželi dál. Naslouchejte svému tělu. Pokud jste unavená, odpočívejte. Nepřehánějte to s kofeinem a neignorujte, co si vaše tělo přeje. Jezte čisté, organické potraviny specifické pro daný druh. Není to legrační, jak přesně vědí, čím krmit každé zvíře v zoo, aby bylo v pořádku, ale odmítají stanovit optimální lidskou stravu. Podívejte se na „přírodní hygienu“ a dietu 80/10/10 a proč funguje Gersonova terapie. Každý, kdo vám tvrdí opak, vám prodává něco, co nepotřebujete. Pokud se vám dělá špatně nebo prostě nemáte hlad, držte půst. Půst je nejlepší způsob, jak si odpočinout a ušetřit energii na detoxikaci. Opět naslouchejte tomu, co si vaše tělo žádá. A konečně, a to je nejdůležitější, musíte pochopit, že vaše tělo se vás snaží zachránit, ne zabít, jak by si onkologové přáli. Musíte se zbavit strachu a důvěřovat svému tělu. Vhodnější by bylo bát se kohokoli v bílém plášti než věřit, že vás chce vaše tělo dostat.

Odkazy ke čtení: 

http://www.newmedicine.ca/german-new-medicine.php

https://www.bcm.edu/news/chicken-pox-may-reduce-risk-brain-cancer

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3926122/

http://customers.hbci.com/~wenonah/new/hamer.htm

https://www.totalhealthinstitute.com/german-new-medicine/

https://www.thewellnesspractice.com/downloads/The_Innate_Diet.pdf

Sdílet na sociální sítě

Zdroj Přeložil: Vladimír Bartoš Podcast o tomto článku, pokud chcete raději poslouchat: https://odysee.com/@northerntracey:a/Fakeologist-on-14-Dec-21-01-08-36_mp4_Low_:6 Všichni máme své osobní příběhy o ztrátě a bolesti způsobené touto obávanou takzvanou nemocí, takže mnozí z vás si jistě řeknou: „O čem to sakra mluvím?“ Jak lék zabil mou maminku? Moje cesta začala u mé vlastní…

Sdílet na sociální sítě