Dr. Stefan Lanka o protilátkách

image_pdfStáhnout PDF

Dr. Stefan Lanka o protilátkách

Zdroj: Úryvek z rozhovoru pro DSalud, odkaz na celý rozhovor (eng)

Přeložil: Vladimír Bartoš 

DSalud:

WHO tvrdí, že když jsme očkováni, náš imunitní systém produkuje protilátky stejně, jako když jsme infikováni patogenním mikrobem, s tím rozdílem, že mrtvé nebo oslabené nezpůsobují onemocnění nebo komplikace, ale pouze preventivně aktivují naši obranyschopnost. Dává tato teorie smysl? A pokud ano, jak dlouho by si organismus udržel „paměť“ na tohoto mikroba? Protože pokud by to bylo jen na krátkou dobu, musely by se vakcíny pravidelně opakovat. A pokud ne, co jsou vlastně protilátky?

Dr. Lanka:

Tato otázka dokonale zapadá do toho, o čem diskutujeme. Co jsou to protilátky? Medicína, která je ponořena do myšlenky jedu a protijedu, věří, že našla protijed par excellence v malých bílkovinách definovaných jako globuliny. Postuluje, že pokud je někdo nemocný a pak se uzdraví, je to díky jeho obranným látkám, protilátkám. Když jsme totiž zraněni, tělo produkuje globuliny a vysílá je do zasažené oblasti – která ztratila energii a okyseluje se – malé globuliny, které se „splácnou“ a propletou, aby vytvořily novou tkáň a opravily poškození. Tyto globuliny jsou definovány jako „protilátky“ a předpokládá se, že plní funkci, kterou ve skutečnosti nemají. 

Představa, že existují specifické protilátky, které se vážou pouze na specifické bílkoviny, jako by každá protilátka byla klíčem určeným k vazbě na specifický zámek – na bílkovinu patogenu – je chybný předpoklad a každý biochemik specializující se na bílkoviny to ví.

Ve vzorku čerstvé krve nelze prokázat žádnou specifickou vazbu. To funguje pouze ve zkumavkách a za velmi specifických podmínek. Tam lze získat reakci s několika bílkovinami a vazebným globulinem, barvící reakci. Takto fungují testy ELISA a Western blot. A kvůli těmto testům miliony lidí uvažovali o sebevraždě, když byli pozitivní na HIV nebo se vystavili chemickému holocaustu, když užívali léky proti AIDS. Medicína zkrátka tvrdí, že existují specifické protilátky, které bojují proti údajným virům a to se v těle neděje. Je to další sebeklam do seznamu, který vědci vyvolali svou laboratorní prací a udržují mylné teorie, které jsme předpokládali 2500 let. 

Eugen Rosenstock-Huessy již v roce 1956 – v prvním díle své knihy Sociologie – napsal, že rakovina se zkoumá ve světle chybných teorií Louise Pasteura, jako by šlo o vzteklinu. Důležitou součástí současného převládajícího chápání rakoviny je, že imunitní systém je příliš slabý na to, aby se s ní vypořádal, a proto byly vynaloženy miliardy eur na výzkum RNA vakcín proti rakovině, které nedosáhly přesně ničeho – protože koncept genetiky byl nyní zcela vyvrácen – ale byly výchozím bodem pro genetické vakcíny proti SARS-CoV-2.

Ani v případě rakoviny, ani v případě neexistujících virů však vakcíny nepomohou, protože teoretický základ moderní medicíny je na všech úrovních chybný, zejména pokud jde o imunitní systém. 

Sdílet na sociální sítě

Dr. Stefan Lanka o protilátkách Zdroj: Úryvek z rozhovoru pro DSalud, odkaz na celý rozhovor (eng) Přeložil: Vladimír Bartoš  DSalud: WHO tvrdí, že když jsme očkováni, náš imunitní systém produkuje protilátky stejně, jako když jsme infikováni patogenním mikrobem, s tím rozdílem, že mrtvé nebo oslabené nezpůsobují onemocnění nebo komplikace, ale…

Sdílet na sociální sítě