GNM: Lars Peter Kronlob – Konflikty „sousta“ a tuberkulózní bakterie

image_pdfStáhnout PDF

Přeložil: Vladimír Bartoš

Zdroj citace

Široká oblast tzv. konfliktů „sousta“ se týká konfliktů, které mají něco společného se všemi věcmi a záležitostmi v životě, které chceme vlastnit, získat, rozdělit nebo zpracovávat. Nejedná se však o psychologické aspekty, ale o biologické potřeby, jenže lidem jde málokdy o skutečná „sousta“ v podobě jídla, ale o peníze, majetek, auta, byty, domy, partnery, dědictví, akcie, šperky, zaměstnání atd. 

Příslušné mozkové oblasti nejsou ovlivněny proto, že by tato témata „analogicky souvisela“ nebo „psychologicky korelovala“ (jak se popisuje v esoterické literatuře o alternativní medicíně), ale proto, že příslušné mozkové oblasti a jimi řízené orgány jsou de facto zodpovědné za příslušný fyziologický účel na biologické úrovni. Biologický program samozřejmě nedokáže rozlišit mezi skutečným „soustem“ a abstraktním „soustem“, které pro nás mají stejnou hodnotu. Biologický program pouze reaguje podle našich biologických potřeb. Po prožití konfliktního šoku týkajícího se tématu sousta vzniká na biologicky užitečném místě nádor (adenokarcinom), jehož biologickým účelem je produkovat více sekretu, aby bylo možné sousto (věc, hmotu) lépe zpracovat. Přesná poloha ukazuje, jaká biologická funkce je potřebná, a tedy posílená. 

Adenokarcinomy jsou po konfliktním řešení rozkládány buď houbami, nebo mykobakteriemi, zejména tuberkulózními bakteriemi. Konvenční medicína předpokládá, že tyto bakterie způsobují tuberkulózu, což je správné, jenže tuberkulóza není „infekční onemocnění“, ale přirozený léčebný proces, při kterém se rozkládá nádorový materiál v průběhu tuberkulózní kaseace. Konvenční medicína si je tohoto procesu vědoma, ale ignoruje jeho biologický smysluplný účel. Během tuberkulózní kaseace vzniká zvýšená potřeba bílkovin, a proto dříve buď v dobách chudoby (například po druhé světové válce), nebo v zemích s obecným nedostatkem potravin obsahujících bílkoviny (jako v mnoha afrických zemích) lidé během tohoto procesu umírali v důsledku nedostatečné konzumace ( mimochodem slovo consumption znamená zastarale souchotiny=tbc, pozn. překl.). 

Pokud však člověk během tuberkulózy přijímá dostatek bílkovin nebo je dostává ve formě infuzí albuminu, je přínos rozkladu nádoru nakonec vyšší, protože bez tuberkulózních bakterií je adenoidní nádor zapouzdřen, což někdy může vést k mechanickým problémům nebo dysfunkci orgánu. Pokud člověk nemá tuberkulózní bakterie v těle k dispozici, např kvůli pravidelnému užívání antibiotik, ale chce je mít k dispozici pro případný rozklad nádoru, doporučuje Dr. Hamer konzumaci syrového mléka nebo nepasterizovaného sýra ze syrového mléka, protože v těchto produktech jsou přítomny přirozené tuberkulózní bakterie.

Sdílet na sociální sítě

Přeložil: Vladimír Bartoš Zdroj citace Široká oblast tzv. konfliktů „sousta“ se týká konfliktů, které mají něco společného se všemi věcmi a záležitostmi v životě, které chceme vlastnit, získat, rozdělit nebo zpracovávat. Nejedná se však o psychologické aspekty, ale o biologické potřeby, jenže lidem jde málokdy o skutečná „sousta“…

Sdílet na sociální sítě