GNM: Co způsobuje šedivé vlasy? – Vysvětlení Germánské Nové Medicíny

image_pdfStáhnout PDF

Datum: říjen 8 2022

Zdroj

John Holledauer

Přeložil:Vladimír Bartoš

https://tube.ghk-academy.info/w/jAEPr4doaweY5F55iBDKko

Vlasy patří k vnější kůži a vždy se jedná o separační konflikt. Pokud má však tento konflikt navíc aspekt „ošklivosti“ a tento konflikt zůstává aktivní, pak vlasy ztrácejí svou barvu a to možná i přes noc.

Pokud se však podaří konflikt vyřešit, vlasy znovu získají svou přirozenou barvu. Po zhlédnutí tohoto videa budete mít plně jasno.

Dnešní téma: Šedivé vlasy

Vím, že teď zklamu mnoho lidí, kterých se to týká: Ale nyní vám řeknu pravdu: Šedivé vlasy, nebo dokonce bílé vlasy, nesouvisí s moudrostí. Bohužel!

Místo toho souvisí se špatnými zkušenostmi z dosavadního života, které byly spojeny s ošklivým odloučením právě na hlavě.

Šlo tedy o jeden nebo více konfliktů odloučení milovaných lidí, nebo dokonce milovaných zvířat, kde bylo navíc pociťováno něco ošklivého.

A tento separační konflikt byl tedy asociován na hlavě, protože člověk tuto bytost opakovaně hladil po hlavě nebo byl touto bytostí hladěn.

Kdyby si člověk tento konflikt spojil s tělem a ne na hlavě, způsobilo by to nemoc bílých skvrn, tedy vitiligo.

V aktivní fázi konfliktu vlasy zbělají a zůstanou tak, dokud se tento ošklivý konflikt odloučení nevyřeší. Ve fázi hojení vlasy postupně získávají zpět svou původní barvu.

Krize, jako vždy u dlaždicového epitelu, spočívá v absenci, které si málokdo všimne.

Vím, že to zní neuvěřitelně, že šedivé vlasy mohou získat zpět svou původní barvu, ale po této případové studii pochopíte, jak a proč taková věc funguje.

Případová studie: Šedý pramen vlasů

Znám již mnoho let muže, kterému je nyní asi 45 let. Má kudrnaté a dlouhé tmavé vlasy, vypadá jako indián. A přímo uprostřed tmavých vlasů měl na nejvyšším místě hlavy bílý pramen, široký asi jako prst. Skoro to vypadalo, jako by si ho udělal uměle. Takže ho v tom místě musel spojovat ošklivý separační konflikt.

Až vám povím o jeho přidruženém konfliktu, pochopíte, co způsobuje šedivé nebo bílé vlasy a jak to funguje.

Jako mladý muž hodně cestoval do zahraničí. Při jedné z jeho návštěv doma mu někdo řekl: „To dítě támhle na zemi je tvoje dcera. Nevěděl, že jeho tehdejší přítelkyně byla těhotná a porodila dítě.

Matka dítěte však o něm nechtěla ani vědět a vznikl konflikt o péči o toto dítě. Celkem proběhlo u soudu asi 20 opatrovnických jednání. To bylo na tomto odloučení od dítěte to ošklivé.

Když držel svou malou dcerku, hladil ji prstem a jemně kroužil kolem její fontanely.

Takže přesně v místě, kde hladil svou dceru, se mu na hlavě asocioval ten ošklivý separační konflikt – na centimetr na místě a uprostřed jeho tmavé rozcuchané hlavy.

Je to úžasné, že? Dnes je jeho bílý pruh vlasů pryč!

Samozřejmě i to musí mít nějaký důvod, takže ten ošklivý separační konflikt musel vyřešit. Vyřešil!

Dnes je ženatý s matkou své dcery a kromě dcery, které je nyní 20 let, mají pětiletého chlapce. Nyní mají spolu dvě děti.

Spor o opatrovnictví je nyní bezpředmětný a jeho vlasy se vrátily do původní barvy.

Znal jsem ho s jeho bílým pruhem a dodnes jsme dobří přátelé. Sám znal Germanische Heilkunde dlouho a vyprávěl mi o svém konfliktu.

Kdybyste se zeptali někoho jako on, kdo to zažil, nebo jako já, kdo toho byl svědkem, kdybyste se někoho takového zeptali, zda věří v Germanische Heilkunde, pak by někdo takový položil protiotázku: Ještě věříte, nebo už to víte?

Díky zkušenostem se víra stává věděním a s věděním máme moc, moc, která léčí konflikty! Posvátnou sílu!

Že šokující a ošklivě vnímané odloučení může přes noc vést k šedinám nebo dokonce k bílým vlasům; ví se to například od matek, které dostaly oznámení o smrti svého dítěte, nebo od vojáků v zákopech, kteří museli zažít hrůzu a přes noc měli šediny.

Vlasy, které pozvolna šediví, jsou mnohá drobná ošklivá odloučení, tedy rány na duši, které člověk musel v průběhu svého života utržit.

Přeji vám příjemné pokračování ve studiu. Studujte Hamera vždy jen v originále.

Sdílet na sociální sítě

Datum: říjen 8 2022 Zdroj John Holledauer Přeložil:Vladimír Bartoš Vlasy patří k vnější kůži a vždy se jedná o separační konflikt. Pokud má však tento konflikt navíc aspekt „ošklivosti“ a tento konflikt zůstává aktivní, pak vlasy ztrácejí svou barvu a to možná i přes noc. Pokud se však…

Sdílet na sociální sítě